Wong Tegal berbagi ilmu pengetahuan, teknologi, sekolah, bisnis, lowongan kerja, olahraga, politik, budaya, agama, jodoh, kesehatan, dll demi kemajuan Indonesia

HalamanutamaHalamanutama  IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  AnggotaAnggota  GroupGroup  PencarianPencarian  PendaftaranPendaftaran  LoginLogin  

Share | 

Melasi Temen

Topik sebelumnya Topik selanjutnya Go down 
PengirimMessage
wong_pai

PostSubyek: Melasi Temen   Mon 21 Apr 2008, 10:38

agung,sigit, edu melasi temen ana sing ngaku-ngaku dadi webmastere koranlokal.com, wes sengsara saiki ana sing mengakui karya ne nt dadi karyane wong liya. Bos sampean kabeh aja pada ngandel misale ana seng ngaku dadi webmastere koranlokal, soale aku paham bener sapa sing gawe koranlokal. Soale aku ya kancane lagi sekolah komputer!. Trus koe bocah sing ngaku dadi webmaster ya tulung aja onggrongan lah!!!. Wes ngaku-ngaku dadi webmaster no hape ne nore kancane aku! melas ow!! NT wes mencemarkan nama baik kancane aku!! angger aku ngerti nt kye sapa tak pateni sung!!!

Dadi sedulur aja pada ngandel misale ana bocah sing ngaku dadi webmaster koranlokal.com!!!! soale aku paham bocahe ora seneng publikasi!!!boro-boro publikasi, wong karo bocah wadon be...kecing ka.......!!!

Jadi saya tegaskan lagi bahwa mas yang menggunakan nick webmaster adalah pembohong besar yang ingin melecehkan nama baik sahabat saya!!!!

trims................................
Lihat profil user
Xinjhi

PostSubyek: Re: Melasi Temen   Wed 23 Apr 2008, 11:44

Quote :
agung,sigit, edu melasi temen ana sing ngaku-ngaku dadi webmastere koranlokal.com, wes sengsara saiki ana sing mengakui karya ne nt dadi karyane wong liya. Bos sampean kabeh aja pada ngandel misale ana seng ngaku dadi webmastere koranlokal, soale aku paham bener sapa sing gawe koranlokal. Soale aku ya kancane lagi sekolah komputer!. Trus koe bocah sing ngaku dadi webmaster ya tulung aja onggrongan lah!!!. Wes ngaku-ngaku dadi webmaster no hape ne nore kancane aku! melas ow!! NT wes mencemarkan nama baik kancane aku!! angger aku ngerti nt kye sapa tak pateni sung!!!

Dadi sedulur aja pada ngandel misale ana bocah sing ngaku dadi webmaster koranlokal.com!!!! soale aku paham bocahe ora seneng publikasi!!!boro-boro publikasi, wong karo bocah wadon be...kecing ka.......!!!

Jadi saya tegaskan lagi bahwa mas yang menggunakan nick webmaster adalah pembohong besar yang ingin melecehkan nama baik sahabat saya!!!!

trims................................
Sapa maning kie wong_pai... nt sing bener bae ning ngomong... maksude apa nt gawa2 namane aq... wes aja ribut len... nek wani aja nang forum len... asem... gawe aq isin tok...
Lihat profil user

Melasi Temen
Topik sebelumnya Topik selanjutnya Kembali Ke Atas 
Halaman 1 dari 1
 Similar topics
-
» Temen Munafik Makan Cabe :jedug:
» NUmpang mejeng motor temen.....Ini Ninja Mabok...he he he
» i'm very lonely,i need a friend.
» Bingung ma si dia nih.,,.HELP ME..,
» [WTS] Knalpot Yoshimura R-77 Carbon Full System untuk ZX-10R, Salah beli gan..